Наші викладачі


Всім привіт!

Мене звати Лілія!

Не кожен, напевно, може сказати – робота вибрала мене сама. Але це абсолютна істина як щодо мене) Англійська мова вабила і привертала мене в свої пенати повільно. Спочатку проникла в мої музичні смаки та кіно, потім як би натякнула моєю
філологічною освітою, мовляв, тобі сюди – у викладачі…. А потім ненав’язливо зіштовхнула мене з студентами, які якимось чином завжди
знаходили мене самі. Але я була міцним горішком, і «втікала» куди могла. Працювала в IT, що дає мені змогу краще розуміти цю сферу і її вимоги. Отримала свою краплю досвіду працюючи перекладачем та спілкуючись з іноземцями. І, не повірите, але весь цей час, а це майже 10-літній досвід викладання не залишало мене ні на мить. Аж доки я не наважилась віддати себе англійській мові повністю. «Я
ваша навіки вічні!» це наша з англійською історія на двох.

Вікторія

Всім привіт, мене звати Вікторія, що в перекладі з латинської означає «перемога». Свої чудовим ім’ям, я зобов’язана батькам, які хотіли бачити свою доньку як переможницю в усьому.
І повірте, мені є чим пишатись!
Уже з раннього дитинства я знала, що хочу бути викладачем і моїми
першими учнями були ляльки, які з зацікавленістю відвідували мої дитячі
кумедні уроки. Через багато років, обираючи університет, я немала і крихти
сумніву, що має дитяче хобі, цілеспрямованість та бажання до саморозвитку, приведуть мене до стін Харківського державного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Відтоді, я викладач англійської мови. За 15 років роботи були злети і падіння, набуті знання та досвід, позитивні відгуки вдячних клієнтів. Робота з групами та індивідуально з студентами, проведення корпоративних занять і літніх інтенсивів – це все те, без чого я б не стала професіоналом, по- справжньому люблячого свою роботу, якому приносить радість ділити своїми знаннями з іншими, навчати їх, надихати своїх студентів на оптимізм і віру в свої сили.
А радість у вигляді успіху своїх учнів – абсолютно особливе почуття, яке змушує викладача рухатися вперед, отримувати новий досвід і знання. Складання тесту TKT (Teaching Knowledge Test) і отримання сертифікатів Кембриджського університету, дозволило не тільки набути практичних і методичні навичок викладання, а й отримати право викладати англійську мову в 62 країнах світу.
Я вірю, що гарний викладач це і актор, і тонкий психолог, і досвідчений практик, який не стане тортувати вас непотрібною теорією, зробивши наголос на тому, що вам дійсно знадобиться в реальному житті.

Аніта

Hi, everyone!

First I’d like to introduce myself, my name is Anita, that’s not a pseudonym but my real name, my father is a foreigner! Even though I was born in Ukraine.

English is not my second language, I treat it rather as native, even my thoughts and plans are being held in this language)) It is a part of me, my world and I am eager to be your guide in the amazing journey of getting acquainted with this language, its trails of grammar and curious phrases and word combinations! I have been working in this sphere for 13 years and I must confess that it’s my passion and addiction, I think that I’ve found my direction. I have graduated from Karazin University, I have master degree with honours, my speciality is interpreter and teacher! At the moment I try to combine both spheres as I believe that communication with native speakers also helps in broadening your horizons and updating your vocabulary 🙂

According to my nature, I am demanding towards myself and the others, so I don’t take students who are not ready to cope with their homework, I don’t like wasting time! I am quite ambitious and hard-working, so I prefer to work for a result! I have my own system of education, I like to cover both aspects of language(grammar and oral speech), use different books, journals, articles and Internet sources) Flexibility and patience are a must for good teacher, that’s why I try to find common language with each student and take into account his preferences and interests!

If you are ready to change your life for the better, put efforts and gain the results, feel free to contact us, that may be your chance to get the desirable freedom, necessary promotion or ticket to cloudless future!

Ольга Сидоренко

Hello!

My name is Olga. And I am an experienced teacher of English language. I began my career while I was a student. First I worked only with children but after graduation I started working mostly with adults.

You know, I always liked languages, and it’s not only about English.I guess it’s just cool to be different speaking a foreign language. I learnt three languages at the institute and I never stop studying now. It’s so interesting to find out  new things!
Five years ago I faced the sphere of information technologies. Then I knew not much about it and it was a challenge. So now I reached that goal. The world of technologies is amazing! And it’s cool if you understand at least a tiny part of the world around you.

I like communication with people and sharing my experience. The most I appreciate when my students come and say that they passed a job  interview or an important exam. At such moments I understand that it is worth it.

Валя Сагалаева

Англійська мова і те, як її цікаво викласти свої студентам – моя мета і
завдання, до яких я прагну щодня. Свій шлях до викладання англійської я почала ще в досить юному віці, допомагаючи своїй молодшій сестричці з англійською. Пізніше, я зрозуміла, що все більше і більше мене почала цікавити не тільки англійська як мовуа, якою можна виловлюватись, а й уміння її пояснити, навчити. Ще студенткою, я почала займатися репетиторством, це змусило мене пояснювати те, що я сама не могла раніше зрозуміти, більше копатися в матеріалі, підносити його в такій формі, в якій би він запам’ятався моїм учням.
Коли я була студенткою, мені завжди хотілося зробити навчання не таким монотонним і похмурим. Тому на кожне своє заняття я намагаюся придумати креативні, цікаві завдання і мене можна спіймати о 2 годині ночі за підготовкою оригінальних вправ, ігор, карток, відео, епізодів з фільмів, презентацій. У часи викладача-початківця, мені хотілося випробувати всі можливі варіанти своєї професії, тому я пробувала свої сили і у викладанні англійської маленьким діткам в англомовному дитячому саду, і займаючись
зі школярами, прищеплюючи їм інтерес до мови, і працюючи зі студентами у ВНЗ, де я зрозуміла, що потрібно не тільки правильно викладати матеріал, але і надихати своїх студентів до навчання. Але найулюбленішими для мене залишаються заняття з дорослими, як групові, так і індивідуальні, з людьми, які знають навіщо вони це роблять, які часто докладають навіть більше зусиль, ніж ти від них вимагаєш, яким потрібен результат і вони готові попрацювати.
Люблю дізнаватися нове, дивитися фільми мовою оригіналу, особливо
улюблені серіали, подорожувати. Завжди намагаюся знайти індивідуальний підхід до кожного студента, залежно від його інтересів. Обожнюю знаходити нові креативні ідеї вивчення лексики, граматики. Люблю викладати, тому що ця професія вимагає постійного розвитку, дає можливість спілкуватися з дуже різними людьми, а значить дізнаватися багато нового, ділитися своєю
любов’ю до рідної мови.

 

Марина Божко

What’s up?

Привіт всім!

Мене звати Марина і я викладач. Звучить як вирок. Не дарма ще Сократ говорив: “Хочете покарати людину, зробіть її вчителем!”. Але це був мій свідомий вибір, і я ні каплі не жалкую!

Свого часу я була по дві стороки “барикади”, і ученицею, і вже вчителем, то ж з впевненістю можу сказати, як треба, і чого необхідно уникати. Я чудово знаю, як зробити наші уроки цікавими та насиченими. З мого, порівнянно невиликого досвіду (8 років), я мала змогу попрацювати з учнями всіх вікових категорій, і, навіть, “прокачати” свій English за кордоном! А також підтвердила свій рівень американським Marlins Test.

Мої уроки наповнені гумором і легкістю, а Present Perfect and Present Perfect Continuous не будуть звучати так страшно😅

Евгения

Привіт) 

На зв’язку Женя, шалена любителька Gravity Falls, котомама, волонтерка, фанатка інді-року, поціновувачка чорної кави та обожнювачка своєї роботи тічером :3

Усе життя я відповідала категоричним:”Ні!”на слова родичів:”Виростеш – станеш вчителькою, може, перекладачкою, але краще вчителькою, як і всі в нашій сім’ї”. Але після мого першого учня гени династії викладачів дали про себе знати – я одразу загорілася бажанням поділитися своїми знаннями з усім світом. So, never say never!)

Оскільки більшу частину свого життя я провела у ролі учня – я добре знаю, чого сьогодні не вистачає студентам для комфортного навчання. На моїх уроках панує атмосфера взаємоповаги, підтримки і завжди є місце гумору. Після наших уроків часові форми самі ставатимуь на місця, артиклі самі вирішуватимуть свою (не)означеність, а всі виключення з правил про способи порівняння прикметників самі собою злітатимуть з язика)

Call Now Button